Версія для людей із вадами зору

У Києві працюють у штатному режимі усі виборчі дільниці – Дмитро Загуменний

31 березня 2019 року, 9:27

У Києві працюють у штатному режимі усі 1103 виборчі дільниці. Про це повідомив керівник апарату КМДА, координатор Міського координаційного центру з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених виборчим законодавством, щодо підготовки та проведення виборів Президента України Дмитро Загуменний.

«Станом на 9:00 у Києві працюють усі виборчі дільниці. Перші кияни вже здійснили волевиявлення на чергових виборах Президента України. Дільниці працюватимуть до 20:00», – сказав Дмитро Загуменний.

Він зазначив, що майже 48 тисяч громадян змінили місце голосування і реалізують своє конституційне право саме у столиці.

Забезпечення громадського порядку та безпеки виборців і членів виборчих комісій здійснюють співробітники Головного управління Національної поліції у м. Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua