Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві провели гідравлічні випробування на 83% тепломереж і теплоджерел: споживачам у зоні обслуговування ТЕЦ-6 та СТ-2 у найближчі дні відновлять гаряче водопостачання

04 серпня 2022 року, 17:28

У столиці вже провели гідравлічні випробування на 83% об’єктів – квартальних котельнях, теплоджерелах продуктивністю більше 80 Гкал/год, теплових мережах. Наразі комунальне підприємство «Київтеплоенерго» поступово відновлює роботу низки об’єктів та гаряче водопостачання споживачам. Про це під час проведення оперативного штабу з питань підготовки міського господарства до зими повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Зокрема, у найближчі дні відновлюється постачання гарячої води споживачам у зоні обслуговування ТЕЦ-6 – ж/м Троєщина, Лісовий, частина Воскресенки; Станції теплопостачання-2 – ж/м Оболонь, Куренівка, Поділ; районної котельні «Воскресенка» – ж/м Райдужний, частина Воскресенки.

Наразі гідравлічні випробування тривають на восьми теплоджерелах.

«Керуючі компанії у координації з «Київтеплоенерго» зараз повинні сфокусуватися на отриманні житловими будинками паспортів готовності до зимового періоду. Інженерні мережі, конструктивні елементи будинку – покрівля, стіни, вікна і двері, вхідні групи, а також усі інженерні мережі повинні відповідати критеріям для пуску тепла. На завершення цих робіт у керуючих компаній орієнтовно є місяць. При цьому вже зараз розпочалися перевірки, які допоможуть районним службам усунути недоліки та зауваження», – зазначив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, у Києві тривають перевірки готовності житлових будинків, мереж і обладнання до наступного опалювального сезону. Зокрема, акцент робиться на інспектуванні стану електромереж та обладнання. Адже система електропостачання як резервна система опалення цієї зими може працювати в умовах підвищеного навантаження. У Святошинському районі сьогодні перевірили стан електрощитових, трансформаторну підстанцію та тепловий пункт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]