Версія для людей із вадами зору

У Києві розміщено соціальну рекламу про 16 сучасних мистецьких скульптур та об’єктів столиці (+фото)

06 серпня 2020 року, 15:34

У Києві розміщено соціальні сюжети, які розповідають про 16 сучасних мистецьких скульптур та об’єктів, які розробили і подарували для Києва митці в рамках проекту KIEV FASHION PARK. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами Олександр Смирнов.

«Київські митці та меценати, які щиро люблять місто, створили для нього і про нього унікальні авторські артоб’єкти. Це – цікаві скульптури, інсталяції, лави, архітектурні форми. Деякі з них вже стали «культовими» і ви бачили їх у популярних туристичних точках, як-то Пейзажна алея. Але багато з них стануть для вас приємною новиною, до прикладу, гоголівський птах посередині Дніпра», – повідомив Олександр Смирнов.

Він також повідомив, що всю інформацію про розташування артоб’єктів можна знайти на розміщених «інформаційках».

«Читайте і обов’язково приходьте насолоджуватися різними проявами мистецького життя Києва», – резюмував начальник Управління.

Зазначимо, що мистецькі об’єкти були створені в рамках меценатського проекту KIEV FASHION PARK. Його ідея полягає в тому, щоб зробити Київ більш цікавим, красивим і привабливим, як для його жителів, так і для гостей столиці України. Урамках проекту в парках і скверах Києва встановлюються унікальні авторські артоб'єкти, створені за ескізами як відомих майстрів, так і молодих талановитих авторів.

Соціальна реклама про 16 сучасних мистецьких скульптур та об’єктів столиці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua