Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві розпочався цикл заходів, приурочених до міжнародної акції «16 днів проти насильства» (+фото)

24 листопада 2023 року, 18:03

У Києві розпочався цикл заходів, приурочених до міжнародної акції «16 днів проти насильства». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Важливо говорити про проблему насильства не тільки в ці дні, а щодня. Уже п’ять років столиця активно розбудовує систему протидії та запобігання насильству. Усе більше людей перестають мовчати та звертаються по фахову допомогу. Протягом року на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству вже надійшло 4 324 звернення з питань домашнього насильства. Це майже на 67% більше, ніж за весь 2022 рік. Також мобільні бригади вже надали майже 2 тисячі консультацій, пов’язаних із домашнім насильством, а 263 людини перебували в місцях тимчасового безпечного перебування. Плануємо запроваджувати в Києві третій крок допомоги людям, які за час перебування у притулку не змогли до кінця вирішити питання, пов’язані з насильством. Для того, щоб надавати підтримку в довгостроковій перспективі», – зазначила Марина Хонда.

Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • 044-272-15-00 (із мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]