Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві сьогодні привітали рятувальників із професійним святом (+фото, відео)

17 вересня 2019 року, 13:16

Сьогодні у Києві у приміщенні Київської міської державної адміністрації вітали працівників київських аварійно-рятувальних служб із Днем рятівника. Київський гарнізон налічує понад тисячу рятувальників. А комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку» ще 120 осіб.

«Ми дякуємо нашим рятувальникам за відвагу та незламність у боротьбі з надзвичайними ситуаціями. І, безумовно, для міста стоїть завдання постійно покращувати умови роботи працівників рятувальних служб. Цього року ми спрямовуємо 50 мільйонів гривень на закупівлю автовишок для працівників Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві, а також на закупівлю допоміжного обладнання», – повідомив під час урочистостей заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Сьогодні в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

 

День рятівника

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]