Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві сьогодні провели толоки на більш як 50 локаціях у рамках Всесвітнього дня прибирання

17 вересня 2022 року, 17:45

Сьогодні у столиці провели традиційне осіннє прибирання. На понад 50 локаціях прибирали комунальні служби міста, представники громадських організацій, зокрема Всеукраїнського молодіжного руху Let`s do it Ukraine, муніципалітету, небайдужі громадяни. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який долучився до прибирання на одній із локацій на Оболоні.

За його словами, спільними зусиллями у місті зібрали та вивезли близько 600 кубометрів різного сміття.

«Київ не припиняє роботу, адже тяжкий воєнний період лише спонукає нас робити більше і не зупинятись. Зокрема, у питанні чистоти й порядку. Сміття прибираємо, складуємо, спецтранспортом відправляємо на утилізацію. Дякуємо усім, хто сьогодні долучився до цієї роботи, бо разом ми здатні на більше», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що цього року з міркувань безпеки локації обирались із урахуванням близького розташування укриттів, оскільки безпека людей – понад усе.

Всесвітній день прибирання проводиться щороку в 191 країні світу, до нього долучаються мільйони людей. Мета акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Всесвітній день прибирання 2022

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]