Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві сьогодні в рамках Дня довкілля висадили близько 500 дерев і 1000 кущів

14 квітня 2022 року, 14:26

Сьогодні у столиці в рамках Дня довкілля пройшли толоки в усіх районах на 16 локаціях. Міські служби та небайдужі кияни прибирали території і висаджували нові дерева й кущі. Загалом висаджено близько півтисячі дерев і тисячу кущів. До роботи сьогодні задіяно понад 100 одиниць техніки. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Я вражений кількістю людей, які підходили до комунальників і запитували,  чим і де допомогти. Це колосальна підтримка і єднання. Ми дякуємо кожному, хто долучився до впорядкування міста. Попри тяжкі часи ми не припиняємо працювати і налагоджувати життя, наскільки це можливо в нинішніх умовах», – сказав Петро Пантелеєв. 

Він нагадав обов’язкові правила прибирання.

«Зметене листя й траву не викидати в контейнери, його необхідно вивозити окремо. Листя вивозимо на підприємства для перетворення його в добрива. А звичайне сміття – на полігон або сміттєспалювальний завод», – зазначив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]