Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві стартував пілот із впровадження «розумної» системи паркування

04 лютого 2020 року, 17:00

Департаменти транспортної інфраструктури та інформаційно-комунікаційних технологій КМДА підписали меморандум з представниками американської компанії MPS у Східній Європі – ізраїльською компанією LAMED про старт пілотного проекту із впровадження автоматизованої системи організації паркувального простору в місті Київ.

Компанії MPS та Lamed запропонували автоматизовану систему паркування з функціоналом системи безпечного міста, яка автоматично:

  • рекомендує локації паркування;
  • отримує плату за паркування;
  • повідомляє про порушення;
  • мінімізує випадки порушення паркування;
  • 24/7 контролює паркувальний простір.

Проведення дослідження для впровадження та налаштування системи за проектом ізраїльської компаній буде безкоштовним для столиці. 

«Це дуже важлива подія для міста, тому що модель та концепція  співробітництва повністю інвестиційна зі сторони міжнародних партнерів. Партнери будуть встановлювати всю систему повністю за свій рахунок. Модель полягатиме в тому, що компанія та КМДА ділитимуть прибуток від роботи даної системи. Зі сторони міста нуль інвестицій, лише прибуток», – підкреслив Максим Бахматов.

«Система зчитуватиме номери машин на паркувальних майданчиках. Далі через додаток чи автоматично система буде зчитувати оплату. Таким же чином камера буде фіксувати порушників та тих, хто не заплатив за паркування, і буде надсилати їм штрафи, попередньо все фіксуючи тими технологічними рішеннями, що будуть запроваджені», – розповідає представник ізраїльської компанії Тимур Герасимов.

Пілотний проект стартує в районі Бессарабського ринку та триватиме 60 днів. За підсумками буде зроблено фінальний звіт та подальша карта встановлення і впровадження системи у всьому центрі Києва (на першому етапі).

 

Довідка.

Компанія Afcon Holdings Group є розробником системи автоматизації управління парковками. Компанія впровадила технології розпізнавання номерного знаку та автоматичної оплати стоянки. Найбільш відомі продукти компанії – система TIBA Parking, а також більш ніж 30 світових зареєстрованих патентів у сфері систем відеонагляду, паркування та «розумного» міста.

 Автоматизовану систему паркування компанії використовують у більш ніж 50 містах Ізраїлю та США.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]