Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві створено понад 740 парків та скверів

24 травня 2021 року, 17:57

У Києві створено 746 зелених зон, із яких 128 парків та 618 скверів загальною площею 8 046,70 гектарів. Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

Сьогодні, 24 травня, весь світ відзначає Європейський день парків, мета якого – захист природних територій, які стали неоціненною частиною природної та культурної спадщини Європи.

Згідно з даними рейтингу індексу Husqvarna Urban Green Space Index, частка київських зелених насаджень складає 44% від усієї площі столиці.

Як підкреслив Михайло Терентьєв, наразі міська влада прагне розширювати цей показник та створювати нові зелені зони.

«У подальшому у столиці передбачено збільшення кількості зелених зон. Уже зараз з’явиться 118 нових зелених просторів, 10 із яких – парки. Це понад 134 гектари облаштованих зелених зон для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі», – зазначив депутат.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]