Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві створять унікальну цифрову спортивну платформу

18 травня 2023 року, 13:00

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій разом із Департаментом молоді та спорту вже працює над спортивною системою, що включатиме в себе платформу для спортсменів, їх батьків, тренерів та управлінців – сайт і мобільний застосунок. Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко. Він зазначив, що Київрада сьогодні затвердила Положення про автоматизовану систему взаємозв’язків між учасниками освітнього процесу та спортивної діяльності в Києві.

«Ми працюємо над створенням єдиної цифрової спортивної інфраструктури міста: наразі вже розроблена інтерактивна карта міста, яка буде доступна всім користувачам для перегляду наявних спортивних майданчиків/комплексів/басейнів/тощо в усьому місті», – повідомив Олег Половинко.

Метою створення системи є автоматизація процесів, пов’язаних зі створенням спортивної інфраструктури та координування дій учасників сфери фізичної культури і спорту.

Завдяки цій платформі місто матиме актуальні статистичні дані для звітності із кількості фактичних спортсменів/тренерів, де вони займаються, у яких заходах беруть участь, тощо. Також можна буде прозоро оптимізувати витрати на спортивну галузь, уникнути зловживань із включенням неіснуючих осіб до списків учасників спортивних змагань та закладів. 

 «Об’єднавши зусилля, ми створюємо міську платформу проти маніпулювання спортивними змаганнями, а також зручний прозорий інструмент із планування спортивних заходів, календаря змагань та цифровими протоколами кожного змагання. Цей інструмент унеможливлює махінації з неіснуючими досягненнями та посадовими зловживаннями, а також об’єднає спортсменів, тренерів та управлінців у зручному застосунку», – повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]