Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві тимчасово обмежили надання стоматологічних послуг, крім невідкладних випадків

28 березня 2020 року, 13:10

У Києві тимчасово обмежили надання стоматологічних послуг, крім невідкладних випадків. Про це йдеться у розпорядженні № 4 керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації.

«Діяльність суб’єктів господарювання, яка передбачає надання стоматологічних послуг, а саме: ортодонтія, ортодонтична стоматологія, хірургічна стоматологія, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, має бути тимчасово обмежена. Звичайно ж, крім невідкладних випадків», – зазначив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

Він пояснив, що мотивом прийняття такого рішення є турбота про здоров’я лікарів та пацієнтів, адже надання стоматологічних послуг людині, хворій на коронавірусну інфекцію, є небезпечним. У той же час, людина може не підозрювати, що є інфікованою і переносити хворобу у легкій формі.

Рішення про невідкладність у кожному конкретному випадку буде приймати безпосередньо лікар-стоматолог.

Окрім того, перукарські послуги, які планувалось дозволити надавати із певними обмеженнями, наразі, протягом мінімум тижня, надаватись не будуть.

Робота із відвідувачами в інших сферах діяльності можлива виключно за наявності затверджених вимог щодо проведення дезінфекційних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що Київ продовжує вживати заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Станом на ранок 28 березня, 74 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19.

Міська влада закликає киян залишатися вдома та мінімізувати соціальні контакти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]