Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві триває осіннє озеленення: з початку року висаджено майже 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів (+фото)

04 листопада 2023 року, 16:35

Із початку 2023 року комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень столиці висадили майже 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів. Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів. 

«Як ми і анонсували, триває осіння міська кампанія з озеленення. Після нещодавньої негоди, яка наробила багато лиха, важливо активізувати зусилля з висадки зелених насаджень у місті. Зазначу, що під час вибору дерев, які зростатимуть на вулицях столиці, обираються породи, стійкі до буревіїв», – сказав Володимир Прокопів.

Як повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний, лише з початку осіннього сезону у столиці висадили понад 1,7 тисяч дерев, майже 24 тисячі кущів і близько 900 тисяч багаторічних квітів.

«Усім нашим КП УЗН була поставлена задача відповідально підходити до вибору зелених насаджень. Відповідно, перевага надається стійким до міських умов породам дерев та кущів. Також особлива увага приділяється догляду – зокрема, вчасному поливу зелених насаджень, підтримці та фіксації молодих дерев», – зазначив Олександр Возний під час суботньої висадки платанів у Дарницькому районі столиці.

Нагадаємо, що в Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, які перебувають на балансі міста. Станом на листопад 2023 року у столиці «оцифрували» майже 156 тисяч зелених насаджень.

Осіннє озеленення у Києві: висадка платанів у Дарницькому районі (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]