Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві триває посилена комендантська година: головні правила

16 березня 2022 року, 9:05

Сьогодні у Києві діє посилена комендантська година, яка розпочалася вчора, 15 березня, о 20:00, й триватиме до 7:00 17 березня. На цей же час оголошено комендантську годину й у Київській області. Про це нагадав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Під час комендантської години заборонено пересування містом без спецперепусток. Рух автівками без спецперепусток також суворо заборонений. Виходити можна лише, щоб дістатися до найближчого укриття. Цивільні особи, які перебуватимуть на вулиці без перепусток під час комендантської години, вважатимуться учасниками ворожої ДРГ» – сказав Микола Поворозник.

За його словами, правила комендантської години розповсюджуються й на представників ЗМІ.

«Пересуватися містом, якщо ви не представник силового блоку, заборонено! Навіть за наявної акредитації преси від ЗСУ пересуватися під час комендантської години заборонено. Пересуватися вулицями міста можна виключно за наявності спецперепустки, отриманої раніше. Ставтеся з розумінням до жорстких, але необхідних заходів», – наголосив Микола Поворозник.

Під час комендантської години не працюють магазини, аптеки, громадський транспорт, установи, підприємства тощо.

При цьому працюють комунальні служби міста, станції метро працюють у режимі укриття – рух поїздів не здійснюється. Столична «швидка» й лікарні працюють у режимі військового часу та забезпечують надання необхідної медичної допомоги. Працівники критичної інфраструктури комунальних підприємств працюють за наявності перепусток.

«Звертаюся до мешканців. За можливості залишайтеся вдома, не порушуйте правила комендантської години, допомагайте тим, хто поруч. Разом до перемоги!» – сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]