Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві від початку повномасштабної війни «гаряча» лінія психологічної допомоги отримала 5300 звернень

16 червня 2022 року, 9:28

У столиці продовжує працювати гаряча лінія психологічної допомоги містянам. За час повномасштабної війни зафіксовано більше 5300 звернень. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Із 24 лютого 2022 року переважна більшість звернень на гарячу лінію пов’язана з реакцією на бойові дії, зміни у суспільстві, викликані війною та неможливістю адаптуватись до психотравматичної ситуації, яка викликає стрес.

Також за допомогою звертаються з питань втрати близької людини, душевних страждань через тяжкий психічний розлад та пов’язану з ним соціальну ізоляцію, розлучення або конфліктні відносини у сім'ї, втрати роботи, або конфліктних відносин на роботі тощо.

«Гаряча лінія створена для допомоги містянам, тож якщо ви відчуваєте таку потребу, не соромтеся звернутися до фахівця», – наголосив Микола Поворозник.

Номер гарячої лінії – 0 800 50 12 12.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]