Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві відбулися навчання з надання екстреної ветеринарної допомоги в умовах надзвичайних подій

20 червня 2024 року, 9:29

У столиці спеціалісти КАРС «Київська служба порятунку» та КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» провели спільні навчання з надання екстреної допомоги тваринам в умовах надзвичайних подій. Про це повідомляє заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

«Війна триває, і небезпека ворожих обстрілів Києва лишається надзвичайно високою. Ми вдячні нашим силам ППО за ту роботу, яку вони роблять для захисту столиці. Водночас маємо бути готовими до різних сценаріїв. Міські рятувальні служби вже працюють на високому рівні, а відтепер будуть посилені командами фахівців КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». За потреби вони разом  виїжджатимуть долати наслідки ворожих обстрілів та атак і надаватимуть допомогу не тільки людям, але і домашнім улюбленцям киян та гостей міста», – сказав Володимир Прокопів.

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, рятувальники та спеціалісти муніципальних ветклінік спільно відпрацювали алгоритм дій при виявленні пораненої тварини, пройшли підготовку з першої ветеринарної допомоги при кровотечах, опіках та переломах.

«Турбота про наших братів менших у складні часи – це наш людський обов’язок. Ми маємо бути готовими прийти на допомогу всім, хто страждає через російську агресію. Зокрема й домашнім улюбленцям. Саме тому навчання з надання екстреної ветеринарної допомоги є таким важливим. Воно дозволяє нашим фахівцям бути напоготові, щоб діяти швидко та професійно, рятуючи життя тварин. Такі навчальні заходи відбуватимуться у столиці регулярно», – прокоментував Олександр Возний. 

За його словами, віднедавна працівники ветеринарної лікарні отримали спеціально оснащені транспортні засоби, які використовуватимуть як для повсякденних потреб (перевезення тварин, виїзди на виклики), так і для спеціальних оперативних виїздів у разі надзвичайних подій.

Нагадаємо, що в ці вихідні, 22 та 23 червня, у Києві відбудеться найбільший в Україні захід з адопції тварин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]