Версія для людей із вадами зору

У Києві відбулися протипожежні навчання рятувальників в одному з торгово-розважальних комплексів

30 березня 2018 року, 10:50

 

Сьогодні у столиці структурні підрозділи КМДА, представники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» (КАРС) та Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) провели протипожежні навчання в одному з торгово-розважальних центрів (ТРЦ) столиці.

Участь у навчаннях взяли голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.
Зокрема, рятувальники перевірили систему оповіщення, стан засобів пожежогасіння, вентиляції, протипожежної сигналізації, оглянули диспетчерський пункт. Підчас навчань у підземному паркувальному майданчику торгово-розважального комплексу відбулися практичні тренування: рятувальники ліквідували пожежу внаслідок загоряння авто.

«Ми маємо повну координацію муніципальних служб Києва та підрозділів головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в м. Києві. Спільно проводимо перевірки ТРЦ, яких у столиці налічується більше 100. Я звертаюся до кожного власника та орендаря відповідально поставитися до наявності протипожежних засобів у місцях масового перебування людей. Ми зараз повинні відпрацювати, як дії рятувальників, так і перевірити наявність протипожежних систем», – зазначив заступник голови КМДА.

Він зауважив, що минулого року міські служби здійснювали перевірку дитсадків та шкіл на предмет дотримання правил протипожежної безпеки. Цього року акценти будуть зроблені на перевірці ТРЦ.

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua