Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві відбувся гала-концерт із нагоди ХІV Міжнародного фестивалю мов та культур

18 березня 2016 року, 17:23

18 березня у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбувся гала-концерт із нагоди ХІV Міжнародного фестивалю мов та культур, у якому взяли участь близько 1 000 учасників зі 100 освітніх закладів України.

У рамках заходу відбулося урочисте нагородження фіналістів конкурсних змагань. Як зазначила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, відзначаючи нагородою одного з фіналістів, цей фестиваль дозволив не лише зміцнити дружні стосунки між країнами, а й розкрити майстерність юних талантів.

«Надзвичайно важливо проводити такі заходи. Адже завдяки цьому фестивалю ми отримали можливість поглибити та зміцнити культурні зв’язки між Україною та Туреччиною, а також побачили неймовірну кількість талановитих дітей, які з тріумфом виступили сьогодні на цій сцені», – сказала вона.

ХІV Міжнародний фестиваль мов та культур спрямований на обмін досвідом і знаннями, популяризацію вивчення української мови іноземцями й турецької мови представниками інших держав світу, а також встановлення дружніх і толерантних відносин між представниками різних народів світу.

Більше фото події у галереї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]