Версія для людей із вадами зору

У Києві відкрили пам’ятник герою аргентинського народу Генералу Хосе Франсіско де Сан-Мартіну

22 серпня 2018 року, 19:09

Сьогодні, 22 серпня, у Поліцейському сквері (Голосіївський район Києва) урочисто відкрили пам’ятник герою аргентинського народу Генералу Хосе Франсіско де Сан-Мартіну. У церемонії взяв участь заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської республіки в Україні пан Альберто Хосе Алонсо та представники посольства.

«Відкриття пам’ятника персоні світового рівня Генералу де Сан-Мартіну – це відзнака дружніх та тісних стосунків між Україною та Аргентинською республікою, а також між Києвом та Буенос-Айресом. Ця співпраця триває з 2000-го року, коли між нашими столицями була підписана угода про дружбу та співпрацю. Це підтверджує, що прагнення до свободи та демократії наших країн є незмінним», – наголосив Валентин Мондриївський.

У свою чергу посол Аргентинської республіки подякував київській владі за допомогу в установленні скульптури.

«Ця подія безсумнівно має особливе значення, оскільки йдеться про перший пам’ятний знак на честь Аргентинської держави, встановлений у цьому прекрасному місті, самому серці країни. Я хочу висловити слова щирої подяки меру міста Києва пану Віталію Кличку, всьому керівництву Київської міської державної адміністрації, завдяки зусиллям, відданості та ентузіазму яких, було втілено цей проект», – зазначив пан Альберто Хосе Алонсо.

Урочисте відкриття пам’ятника герою аргентинського народу Генералу Хосе Франсіско де Сан-Мартіну

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua