Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відкрили першу міську «Академію жіночого лідерства» (+фото)

14 травня 2021 року, 11:25

У Києві запрацювала перша міська «Академія жіночого лідерства». Цей проект спрямований на розвиток жіночого лідерства на державній службі та мотивацію жінок до участі у процесах прийняття рішень, що впливають на життя громади. Участь у відкритті академії взяли заступниця голови КМДА Марина Хонда та віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк.

«У Київській міській державній адміністрації працює 80% жінок. Це ті люди, від яких залежать управлінські рішення і робота всієї установи. Але в нинішніх умовах вони фактично відокремлені від набуття нових знань, які б відповідали політиці гендерної рівності. Виникає дисонанс, коли, наприклад, міжнародні організації пояснюють державним службовцям інформацію, яку вони мали б знати автоматично. Ми звикли, що державний службовець за замовчуванням все знає, але це не так – не вистачає технік навчання. Тому у нас виникла ідея створити таку академію для жінок, які працюють в органах місцевого самоврядування Києва. За такої великої кількості жінок у структурі на керівних посадах їх дуже мало. Ми дослідили, чому так, і зрозуміли, що жінок ще досі зупиняють стереотипи суспільства. Це потрібно змінювати, і саме таке завдання стоїть перед академією», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що бажання навчатися у «Академії жіночого лідерства» виявили близько 200 жінок, які працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування столиці. За підсумком співбесіди та онлайн опитування до першої групи відібрано 28 учасниць.

Проєкт «Академія жіночого лідерства» реалізовується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди в рамках заходів міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки» та на виконання Плану дій із досягнення рівності та імплементації «Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків». Організаторами академії є управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та ГО «Новий соціальний вектор».

Програма Академії передбачає три навчальні модулі з розвитку управлінських та лідерських компетенцій, гостьові лекції та менторську підтримку учасниць.

Відкриття першої міської «Академії жіночого лідерства»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]