Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві вшанували пам’ять в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня 2013 року

     Сьогодні, 11 квітня, у столиці відбулися меморіальні заходи з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. У Ритуалі пам’яті та покладанні вінків і квітів до Меморіалу пам’яті загиблих у Бабиному Яру, Пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього» та пам’ятника загиблим у колишньому концтаборі «Сирецький» взяли участь голова КМДА Олександр Попов, заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега, заступник голови КМДА Віктор Корж, активісти ветеранських та громадських організацій.

     «Особиста трагедія кожного киянина-в’язня фашистських концтаборів – це трагедія усієї столиці, цілої країни та людства. У жорстокі й криваві часи війни наші співвітчизники, незважаючи на тортури та фізичні муки, вірили у перемогу та звільнення народу. Наш обов’язок – донести до наступних поколінь українців вагомість тієї жертви, яку приніс наш народ заради миру», – наголосив Олександр Попов.

     «Бабин яр – це символ страждань мільйонів людей. Але разом з тим, це пам’ятка прийдешнім поколінням. Наші діти повинні знати про ті жахи, які були за часів їхніх дідів та прадідів. Щоб ніколи і ніде в світі цього більше не повторилося», – зазначила Галина Герега.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]