Версія для людей із вадами зору

У Києві вшанували пам’ять загиблих у боях за Дебальцеве (+фото)

16 лютого 2021 року, 15:06

Заступниця голови КМДА Марина Хонда та депутатка Київради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я і соціальної політики Марина Порошенко разом із ветеранами АТО/ООС, членами родин загиблих військових взяли участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті воїнів, які загинули в боях за Дебальцівський плацдарм. Вони поклали квіти до Стіни пам’яті та взяли участь у поминальному молебні в Михайлівському Золотоверхому соборі.

«У тих запеклих боях на околицях Дебальцевого загинуло 266 наших воїнів. Уже сьомий рік триває війна на Донбасі. За цей час вже встигли народитися діти, вирости і піти до школи. Щодня в окопах тисячі солдат боронять наш спокій і дуже неприємно, що наша країна просто звиклась із цим. Зведення з фронту про втрати стали звичними. Мене лякає ця буденність, на яку перетворюється війна. Тому ми не можемо дозволити собі забути подвиг наших захисників, а шанувати пам’ять загиблих повинні завжди», – зазначила Марина Хонда. 

Довідково.

Зимові бої за Дебальцеве або Дебальцівський плацдарм тривали в період 21 січня – 18 лютого 2015 року. Дебальцеве – місто з важливим залізничним вузлом, воно також знаходиться на перехресті двох автошляхів міжнародного значення, що поєднує Луганськ із Донецьком. Дебальцеве було визволене від терористів у ході літньої операції 2014 року. Внаслідок цих бойових дій вдалося завдати великих втрат ворогу, що примусили його відмовитися від подальших активних наступальних дій. Також, завдяки організованому виходу українських частин, командуванню вдалося уникнути оточення та знищення відділень ЗСУ.

Вшанування пам’яті воїнів, які загинули в боях за Дебальцівський плацдарм

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua