Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У місті встановили додаткові пункти обігріву на Південному та Дарницькому залізничних вокзалах

29 грудня 2021 року, 11:09

Із пониженням добової температури повітря з 25 грудня міські служби розгорнули намети під додаткові пункти обігріву для осіб без постійного місця проживання. Ці великі пункти обігріву працюють цілодобово на приміському вокзалі «Дарниця» та Південному вокзалі станції Київ-Пасажирський, де надають допомогу бездомним. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий.

Зокрема, в наметах встановлено тепловентилятори, є гарячий чай та печиво, аптечки, засоби індивідуального захисту і дезінфекції, проводиться моніторинг стану здоров’я відвідувачів та дезінфекція приміщення з огляду на епідеміологічну ситуацію у столиці. Неподалік встановлено туалети та сміттєві баки.

Намети та все необхідне для них закуплено Дарницькою та Солом’янською районними в місті Києві державними адміністраціями. Цілодобовий режим роботи забезпечують соціальні працівники районів, представники підпорядкованих Департаменту соціальної політики КМДА установ та волонтери. Бездомні отримують консультації із нагальних питань, гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу та взуття. Соціальний патруль міста та волонтери щоденно надають гаряче харчування.

Крім того, на період ускладнення погодних умову в Будинку соціального піклування працює денний пункт обігріву, а у відділенні нічного перебування там підготовлено додаткові ліжко-місця. Щоденно соціальні патрулі здійснюють рейди місцями скупчення бездомних, надають їм вичерпну інформацію про адреси пунктів обігріву та можливість переночувати в Будинку соціального піклування, пригощають гарячим чаєм із печивом, роздають інформаційні буклети та візитівки.

Нагадаємо, у Києві 20 грудня у зв’язку із похолоданням розпочали роботу пункти обігріву. Пункти обігріву розташовуються в приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях, територіальних центрах соціального обслуговування. До них зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні.

Пункти обігріву населення будуть функціонувати на час ускладнення погодних умов.

Додаткові пункти обігріву на Південному та Дарницькому залізничних вокзалах

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]