Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві вже тестують систему безконтактної оплати у маршрутному таксі

24 травня 2023 року, 10:54

У Києві вже тестують систему безконтактної оплати проїзду в маршрутному таксі № 444 сполученням ст. м. «Виставковий центр» – вул. Метрологічна. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Система пройшла випробування, і вже сьогодні сплатити за проїзд на тестовому маршруті можна безконтактно», – сказав Петро Оленич.

Оплатити проїзд у маршрутці можна банківською карткою, як пластиковою, так і за допомогою гаджетів із функцією NFC, а також транспортною картою та карткою киянина. 

Для оплати проїзду достатньо буде прикласти банківську картку або гаджет із функцією безконтактної оплати до валідатора. Щоб скористатись транспортною картою «Київ Цифровий», потрібно заздалегідь покласти кошти в розділ «Гаманець» на ній. Через різницю тарифів звичайні поїздки з вашої транспортної карти у маршрутках не діятимуть.

Сервіс дозволить користуватись і карткою киянина для оплати. Її адаптували під новий функціонал валідаторів. Валідатори автоматично будуть перевіряти, чи прив’язана до картки киянина пільга. Якщо ні – шукатиме придбані поїздки. Якщо ж немає і їх, спише оплату, як зі звичайної банківської картки.

Незабаром система оплати буде встановлена на більшу кількість маршрутів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]