Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві запрацює школа волонтерів-помічників Святого Миколая

02 грудня 2019 року, 17:36

Із 19 до 26 грудня стартує акція «Не забудь привітати»: волонтери-помічники Св. Миколая адресно вітатимуть юних киян – клієнтів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва, які не мають змоги відвідувати виїзні новорічні заходи.

Аби подарувати свято малечі вдома, свою роботу розпочне «Школа помічники Св. Миколая». Зокрема, 10 грудня відбудеться навчальний семінар, де волонтери отримають спеціальні знання для адресного привітання, особливостей взаємодії із дітьми з інвалідністю, відпрацюють навички комунікації та анімації.

Приєднатися до загальноміської акції «Не забудь привітати» можна після реєстрації за посиланням: http://bit.ly/37ZGEDu.

Загалом у рамках акції «Не забудь привітати» відбудуться новорічні вистави та вечірки для дітей і молоді з інвалідністю, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб (переселенців) у кінотеатрі «Київська Русь», де помічники Св. Миколая створюватимуть святкову атмосферу.

Нагадаємо, що 5 грудня – Міжнародний день волонтера.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]