Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці з’являться три нові реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю

27 липня 2020 року, 11:50

Міська влада проектує три нові сучасні реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«На сьогодні у місті відсутня широка мережа реабілітаційних центрів. Один Київський міський центр та районні територіальні центри і відділення не можуть повністю впоратися із проблемою, тому місто комплексно підходить до її вирішення. Ми чітко розуміємо кількість дітей, їх нозології, складнощі, з якими стикаються батьки. Зараз ми плануємо створити три нові реабілітаційні центри на вул. Юнкерова, вул. Закревського та просп. Правди. Вони перебувають на стадії проектування, яка триватиме до кінця року. Зведення ж закладів розпочнеться у наступному році», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА додала, що до фінансування будівництва долучаться й іноземні партнери. Зокрема, допомогу у створенні центрів надає Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Марина Хонда окремо висловила їй подяку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]