Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КМДА нагадали, що заборона на відвідування парків, скверів, зон відпочинку та прибережних зон продовжує діяти, а порушення загрожує штрафами

30 квітня 2020 року, 15:56

У КМДА нагадують, що продовжує діяти заборона на відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон.

Окрім того, заборонено:

  • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • перебувати у громадських місцях без маски або респіратора;
  • переміщатися групою більше ніж 2 особи (крім супроводження дітей молодше 14 років);
  • перебувати у громадських місцях дітям до 14 років без супроводу батьків;
  • проводити всі масові заходи (зокрема, релігійні).

Звертаємо увагу, що населенню рекомендують обмежити пересування на власному транспорті між населеними пунктами, якщо для цього немає нагальної потреби.

Нагадуємо, що столична влада має намір розпочати перший етап послаблень протиепідемічних заходів, якщо на 12 травня не буде різкого збільшення кількості хворих на COVID-19. Тому  наступні дні будуть вирішальними.

Утім, кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 60 людей. Загалом у столиці вже 1401 підтверджений випадок COVID-19

Наголошуємо, що недотримання протиепідемічних заходів та порушення умов карантину тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень.

Дізнавайтеся першими про головні новини столиці – підписуйтеся на офіційний Telegram-канал КМДА: https://t.me/KyivCityOfficial.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]