Версія для людей із вадами зору

У КМДА відкрили інтерактивну Дошку пам’яті загиблим та померлим в АТО/ООС героям-киянам

28 серпня 2020 року, 16:48

У холі КМДА встановлено сучасну інтерактивну Дошку пам’яті загиблим та померлим Героям-киянам, учасникам бойових дій АТО/ООС. Участь у відкритті взяла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У Києві майже 400 родин втратили когось на російсько-українській війні. Усі вони загинули в мирній державі, яка зі зброєю в руках змушена відстоювати свою незалежність. Це майже 800 батьків, це дружини, які втратили чоловіка, це діти, які залишилися без батька. Місто максимально підтримує родини загиблих, але скільки б ми не допомагали коштами і пільгами – повернути хлопців неможливо. Ця дошка – це пам’ять яка буде давати можливість їм жити з нами постійно. Адже доки ми про них не забуваємо, вони живі. І я щиро хочу, щоб нові імена на цій дошці не з’являлися», – зазначила Марина Хонда.

Довідково.

У місті Києві налічується 398 родин загиблих та померлих учасників бойових дій АТО/ООС, з них 7 родин Героїв України, яких посмертно нагородили орденом «Золота Зірка».

Інформація, яка відображена на цьому стенді, дублюватиметься на сайті КМДА і її зможуть прочитати з будь-якого куточку земної кулі.

Відкриття інтерактивної Дошки пам’яті загиблим та померлим в АТО/ООС героям-киянам

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua