Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КО «Київзеленбуд» проводяться чергові обшуки щодо діяльності підрядних організацій

12 жовтня 2021 року, 11:11

12 жовтня співробітники Подільської окружної прокуратури м. Києва проводять повторні обшуки службових приміщень КО «Київзеленбуд». Дії правоохоронців стосуються об’єкта, щодо якого вже були проведені обшуки та вилучена документація.

За інформацією комунального об’єднання, кримінальне провадження щодо даного об’єкта було відкрито в лютому 2019 року – щодо договорів, укладених у 2018-му, та робіт, які проводили на початку 2019-го.

«Київзеленбуд» надавав під час попередніх обшуків та надає наразі всі необхідні наявні документи з метою сприяння повному та всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку.

Нагадаємо, що 11 травня 2021 року Київська міська прокуратура спільно з працівниками ГУ ДФС у м. Києві провела обшуки у службових приміщеннях КО «Київзеленбуд» щодо дій підрядних організацій у рамках кримінального провадження в частині можливого ухилення від сплати податків під час проведення капітальних ремонтів та реконструкцій деяких столичних парків і скверів. 30 липня відбулися повторні обшуки у КО «Київзеленбуд» співробітниками ГУ ДФС у м. Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]