Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У комунальних підприємствах Києва попередили порушень на 3 млн грн у лютому

05 квітня 2017 року, 15:11

 

У січні-лютому поточного року Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту проведено 8 внутрішніх аудитів на підприємствах, установах, організаціях комунальної форми власності Києва (у тому числі в лютому – 5). За їхніми результатами встановлено порушень на суму 3,3 млн грн (у тому числі в лютому – 3 млн грн), притягнуто до дисциплінарної і матеріальної відповідальності 1 особу. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Спеціалісти проаналізували тендерну документацію на загальну суму 2 404,2 млн грн (у тому числі в лютому – 983 млн грн) та попередили порушень на суму 92 млн грн (у тому числі в лютому – 60,2 млн грн.). Це дозволило заощадити для бюджету столиці у вигляді повернутих коштів, зменшення ціни закупівель, коригування кошторисів на ремонт, коригування актів виконаних робіт на суму 8,7 млн грн (у тому числі в лютому – 3,6 млн грн.).

«Боротьба з тими, хто йде проти закону, розпочалася вже давно. Аудити та перевірки, які проводяться регулярно, дозволяють виявляти тих, хто не зовсім порядно поводиться із фінансами та готовий ризикувати не лише посадою, але й свободою. Однак я хочу вкотре нагадати: наші зусилля спрямовані, насамперед, на те, щоб запобігти порушенням, а не боротися з тим, що вже скоєно. Так, співпраця з правоохоронцями налагоджена, однак робота на випередження більш ефективна, тож ми маємо створити систему, при якій прояв порушень неможливий навіть у теорії», – переконаний Геннадій Пліс.

Нагадаємо, за перший місяць поточного року в Києві проаналізували тендерну документацію на загальну суму 1 421,2 млн грн та попередили порушення на суму 31,8 млн грн.

За результатами аудиторських перевірок за минулий рік виявлено фінансові порушення на суму 563 млн грн. За 2015 рік цей показник склав 676 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua