Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав приватні компанії-монополісти долучитися до роботи центрів комунального сервісу

05 квітня 2017 року, 15:36

 

Під час відкриття нового центру комунально сервісу на вул. Заслонова, 22 в Дарницькому районі мер Києва Віталій Кличко звернувся до представників «Київенерго», «Єврореконструкції» та «Київгазенерджи» з тим, аби вони долучилися до міських служб  у розробці дорожньої карти для створення єдиної сервісної служби для киян.

«Восени 2015 рок ми відкрили перший Центр комунального сервісу в Святошинському районі. Зараз такі центри працюють у Святошинському, Дніпровському, Оболонському, Шевченківському, Печерському районах і сьогодні ми відкриваємо перший центр надання комунальних послуг у Дарницькому районі. Ми отримуємо дуже позитивні відгуки. За цей час до ЦКС звернулися уже 3 млн киян, і 80% цих звернень стосувалася якості надання комунальних послуг та нарахування оплати за них», – зазначив Віталій Кличко.

Тим не менше, кияни досі не можуть отримати в центрах послуг інформацію від приватних компаній-монополістів, і повинні витрачати час, звертаючись у сервісні центри окремих компаній.

«Я звертаюся до представників «Київенерго», «Єврореконструкції» та «Київгазенерджи» з тим, аби спільно з ЦКС та міськими службами розробити дорожню карту для створення єдиної служби для киян, щоб вони могли отримувати інформацію за всіма комунальними послугами з «єдиного вікна», а не ходити в сервісні центри кількох компаній. Враховуючи розмір тарифів, інформація про нарахування та якість послуг повинна бути доступною та прозорою», – наголосив мер. Дорожню карту столична влада планує розробити до 1 липня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]