Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У міському застосунку «Київ Цифровий» з’явиться голосування за проєкти Громадського бюджету

27 липня 2021 року, 12:33

17 серпня 2021 розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету. Сервіс з’явиться у застосунку «Київ Цифровий», та містяни зможуть підтримувати важливі ініціативи у застосунку. Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій на своїй сторінці у Facebook.

У цьому році до Громадського бюджету подали 1 429 проєктів, а місто виділило 200 мільйонів гривень на реалізацію тих, що переможуть у голосуванні. Голосувати зможуть резиденти Києва та платники податків у бюджет столиці, які досягли віку 16 років. Підтримати можна до 10 проєктів – по одному в одній тематиці.

У «Київ Цифровий» розробили зручну систему контролю голосування. За допомогою Bank ID перевірятимуть вік і місце реєстрації, а запит на підтвердження сплати податків направлятимуть у Державну податкову службу України.

Користувачі зможуть дізнатися правила голосування, підтримати обрані проєкти, зберегти перелік обраних і поділитися QR-кодом із проханням підтримати проєкт.

У застосунку налаштовують систему сповіщень, що повідомлятиме про початок і завершення голосування та перемогу обранців.

Громадський бюджет з’явиться у міському застосунку в серпні – до початку голосування.

Київ Цифровий – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси. Наразі користувачам вже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки, оплата паркування, сплата штрафів і повернення евакуйованої автівки з QR-кодом. Завантажити застосунок можна безкоштовно для iOS та Android.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]