Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У ніч проти 22 грудня буде змінено маршрути тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н

21 грудня 2019 року, 14:07

У ніч проти 22 грудня буде змінено маршрути тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н. Як поінформували у КП «Київпастранс», тривають роботи на реконструкції шляхопроводу на перетині просп. Перемоги – вул. В. Гетьмана – вул. О. Довженка та ремонтуємо контактну мережу тролейбуса на б-рі Т. Шевченка.

Із 00:20 до 05:20 рух тролейбусів буде організовано:

маршрут № 92Н – від просп. Свободи до вул. Маршала Гречка за власним маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за власним маршрутом;

маршрути № 93Н, 94Н – від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за власними маршрутами, далі – вул. Д. Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – вул. І. Огієнка – залізничний вокзал «Південний».

Нагадаємо, що дізнаватися в режимі реального часу про зміни маршрутів громадського транспорту можна у телеграм-каналі КП «Київпастранс»: https://t.me/kyivpasstrans.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]