Версія для людей із вадами зору

У ніч проти 6 грудня змінять маршрути тролейбуси №№ 92Н, 93Н, 94Н

05 грудня 2019 року, 12:43

У ніч проти 6 грудня буде змінено маршрути тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Тривають роботи з реконструкції шляхопроводу на перетині просп. Перемоги – вул. В. Гетьмана – вул. О. Довженка та ремонт контактної мережі тролейбуса на б-рі Т. Шевченка.

Із 00:01 до 05:00 рух тролейбусів буде організовано:

маршрут № 92Н: від просп. Свободи до вул. Маршала Гречка за власним маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за власним маршрутом. 

маршрути №№ 93Н, 94Н: від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за власними маршрутами, далі – вул. Д. Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – вул. І. Огієнка – залізничний вокзал «Південний».

Нагадаємо, що дізнаватися в режимі реального часу про зміни маршрутів громадського транспорту можна у телеграм-каналі КП «Київпастранс»: https://t.me/kyivpasstrans.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua