Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У парках Києва розпочали встановлення окремих контейнерів для паперу, пластику та скла

10 червня 2020 року, 15:37

У столиці розпочали встановлення контейнерів для роздільного збору відходів у парках. Працівники комунального об’єднання «Київзеленбуд» вже розмістили сім контейнерів із окремими відсіками для скла, пластику та паперу на території парку на Троєщині вздовж проспекту Шухевича. Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, вже незабаром такі баки для роздільного збору відходів встановлять ще у 15 київських парках. Вміст контейнерів буде збиратись спочатку в більші контейнери, а потім сміттєвози транспортуватимуть сировину на сортування й переробку.

«Ми продовжуємо впроваджувати систему роздільного збору і сортувати відходи тепер можна у парках Києва. Папір, пластикові та скляні пляшки, якщо їх викинути в спеціальні контейнери, не поїдуть на полігон для захоронення чи на сміттєспалювальний завод. Вони спрямуються на переробку», – розповів Петро Пантелеєв.

Посадовець нагадав, що цього року комунальне підприємство «Київкомунсервіс» придбало 1000 контейнерів-«дзвіночків» для окремого збору пластикових (PET) пляшок і скла.

«Місто придбало 1000 нових баків для роздільного збору, частина з яких вже розміщена у дворах Дарницького району. Найближчим часом плануємо встановлення таких комплектів в усіх районах Києва», – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 

Інспекція встановлених контейнерів для сортування сміття на території парку на Троєщині

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]