Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У період новорічних свят у Києві зафіксовано понад 700 звернень стосовно домашнього насильства

11 січня 2021 року, 15:36

Із початку року в Києві зафіксовано 743 звернення стосовно домашнього насильства. Зокрема, до поліції надійшло 629 звернень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«За перші 10 днів нового року, на муніципальну гарячу лінію «15-00» звернулося 114 осіб стосовно домашнього насильства. Із них 84 жінки і 30 чоловіків. Також 4 жінки, з яких найстаршій 82 роки, та 4 дитини, з яких найменшій – 3 роки, опинилися в кризових ситуаціях та потребували тимчасового притулку в «кризових кімнатах». Показники, звісно, не з позитивних, але в цілому, можна констатувати, що сплеску насильства за цей час в місті не сталося», – зазначила Марина Хонда.

Крім того, заступниця голови КМДА нагадала, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству. Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Також, якщо ви постраждали від домашнього насильство – звертайтеся до поліції за телефоном «102».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]