Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У рамках підготовки до «Євробачення-2017» Арку дружби народів перетворять на арт-інсталяцію «Arch of Diversity»

25 квітня 2017 року, 20:56

На час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» монумент Арка дружби народів тимчасово перетвориться на арт-об’єкт «Arch of Diversity» («Арка різноманіття»). Нанесення кольорової плівки здійснено без залучення бюджетних коштів. Про це повідомляє Департамент культури Київської міської державної адміністрації.

У відповідь на численні зверненнями від засобів масової інформації департамент культури інформує, що не заперечує проти виконання робіт ТОВ «Сі Еф Сі Консалтинг Компані» зі створення арт-об’єкту, оскільки він є творчою інтерпретацією авторів проекту гасла Євробачення «Шануймо розмаїття».

Нанесення кольорової плівки Оracal 641 на поверхню вказаної пам'ятки відбувається згідно з наданим макетом, за умови збереження загальної автентичності пам'ятки та дотримання пам'яткоохоронного законодавства в цілому.

Графічне оформлення Арки плівкою у кольори веселки здійснено власним рахунком компанії.

Також, ТОВ «Сі Еф Сі Консалтинг Компані» взяло на себе зобов'язання після закінчення «Євробачення-2017» виконати роботи зі зняття нанесеної плівки та повернути споруді її початковий вигляд.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua