Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичних ЦНАПах відновлено прийом за попереднім записом 

26 січня 2021 року, 10:30

Із 25 січня у столичних Центрах надання адміністративних послуг відновлено прийом за попереднім записом. Про це повідомила директорка Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай.

«На час локдауну, щоб убезпечити киян та своїх працівників від поширення хвороби, ми також змінювали режим роботи центрів – працювали в обмеженому режимі. Надання адміністративних послуг було організовано за допомогою поштового зв’язку або онлайн. Тож усі, хто цього потребував, вчасно отримали свої паспорти, вклеїли в них фото та зареєструвалися за місцем проживанням. Мами отримали комплексну послугу при народженні дитини. Також усі ЦНАПи працювали на прийом документів для тих випадків, які вимагали терміновості», – підкреслила Наталія Шамрай.

Вона нагадала, що запис до електронної черги можливий трьома способами:

  • через веб-портал адміністративних послуг: http://kyivcnap.gov.ua/Equeue/Register;
  • за допомогою мобільного застосунку PQService;
  • за телефонами: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.

Перелік послуг, які можна отримати онлайн:

Перелік послуг, які можна отримати за допомогою поштового зв’язку:

 

«Ми робимо усе для безпечного перебування заявників у приміщеннях ЦНАПів. Поки діють карантинні обмеження вхід відвідувачів до Центрів здійснюється лише за наявності захисної маски», – зауважила Наталія Шамрай.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]