Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичному Гідропарку демонтують незаконно встановлений паркан, що закривав прохід до Дніпра

01 липня 2021 року, 16:42

Із початком купального сезону особливої актуальності набула проблема доступу до водойм у столиці. Один із незаконно встановлених парканів, що закривав прохід до Дніпра, сьогодні демонтують у столичному Гідропарку неподалік пляжу «Молодіжний». Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Узбережжя Дніпра та інших водойм столиці мають слугувати киянам. Захопити шматок берегової лінії, не маючи на те жодних дозволів, – є порушенням закону та злочином проти мешканців. Привласнили понад сто метрів берега. Паркан на чотири метри заходив углиб річки. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують незаконну огорожу за дорученням Департаменту міського благоустрою. І так буде з усіма іншими нелегальними обмеженнями», –  зазначив Олексій Кулеба.

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування», огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень додав, що столиця продовжує планомірну боротьбу із самовільно встановленими елементами благоустрою, які спотворюють вигляд міста, заважають комфортному пересуванню киян та руйнують зелені зони. Тільки в червні фахівці КП «Київблагоустрій» демонтували близько 1300 незаконних елементів благоустрою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]