Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичному зоопарку поповнення у родині альпак

05 серпня 2022 року, 13:15

У столичному зоологічному парку поповнення у родині альпак. Цією новиною ділиться КП «Київський зоопарк»

«У мами Ушки і тата Луїза Альберто народилась красуня Луна. Маленька знаходиться у відкритому вольєрі, насолоджуються теплим сонечком та смакує мамине молочко – приходьте знайомитись!» – запрошує зоопарк.

Як зазначають його фахівці, сучасний європейський зоопарк – це насамперед комфортні умови для тварин. Тому навіть у складний воєнний час працівники Київзоо продовжують наближати умови проживання його мешканців до природних. Облаштовують зелені острови і живописні озера, водяні розпилювачі та басейни, штучні ліани, кам’яні гроти, піщані насипи, спеціальні годівниці тощо.

Забезпечені всім необхідним тварини створюють сім’ї та групи і тішать відвідувачів малечею. Так, у січні цього року народилось маленьке гімалайське ведмежатко Бері, у березні – лемур Байрактар, у травні – телятко у сім’ї індійських антилоп нільгау, у червні – дитинчато оленя мунтжака, наприкінці червня та липні – два дитинча бізона.  

Нагадаємо, що підтримати київський зоопарк та його мешканців можна через купівлю квитків та благодійні внески:

Каси зоопарку працюють:

  • у понеділок – із 12:00 до 16:00
  • з вівторка до неділі – із 10:00 до 16:00.

На території зоопарку можна перебувати до 17:30.

За сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно залишити територію та прямувати до найближчого сховища.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]