Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці оновили мапу укриттів: доступна веб-версія, а також мапа в застосунку Київ Цифровий

18 серпня 2023 року, 14:23

У столиці оновили мапу укриттів. Мапа доступна на порталі https://gis.kyivcity.gov.ua/shelter/ та у застосунку Київ Цифровий. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Фахівці Департаменту муніципальної безпеки спільно з КП ГІОЦ щотижня актуалізують інформацію на зназначених ресурсах. Водночас, за інформацією Департаменту, мапа укриттів на базі платформи Google Maps, яка була створена у 2022 році, з 17 серпня 2023 року не оновлюватиметься.

Щоб подивитися мапу в застосунку, необхідно натиснути «Більше сервісів» та в розділі «Безпека» вибрати відповідний пункт.

Нагадаємо, що Київ Цифровий передбачає доступ до мапи укриттів навіть офлайн – за відсутності інтернету. Щоб користуватися сервісом поза мережею, достатньо один раз зайти в застосунок, коли є інтернет. Мапа автоматично завантажиться у фоновому режимі. У налаштуваннях профілю в розділі «Мапи» користувачі можуть переглянути, який обсяг на пристрої займають мапи та видалити їх за потреби.

Окрім того, у застосунку можна залишити відгук про укриття – повідомити, якщо в укритті неналежні умови або ж воно виявилось зачиненим. Щоб скористатися формою зворотнього зв’язку, натискайте в інформаційній картці «Повідомити про стан укриття». Відповідальний Департамент одразу отримає цю інформацію і зможе виправити ситуацію.

Завантажити Київ Цифровий можна на смартфонах з IOS та Android.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]