Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці перейменовано Московську площу, вулицю Патриса Лумумби та проспект Возз’єднання

06 жовтня 2016 року, 15:52

Для відновлення історичної топономіки столиці, відображення в ній основних подій боротьби українського народу за незалежність та вшанування пам’яті видатних діячів Київрада ухвалила сьогодні рішення про перейменування вулиць, площ, проспекту і провулків.

Так, вулицю Патриса Лумумби, розташовану від вулиці Анрі Барбюса до бульвару Дружби народів, перейменовано на вулицю Іоанна Павла ІІ, проспект Возз’єднання (від мосту Є. О. Патона до Дарницької площі) став проспектом Соборності, а Московська площа – Деміївською.

Більшість киян віддали свої голоси за таке перейменування під час електронних обговорень, які Департамент суспільних комунікацій забезпечив на єдиному веб-порталі територіальної громади міста у спеціальній рубриці «Е-МІСТО — «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів». Столичні мешканці також мали змогу своєчасно ознайомитись із запропонованими проектами рішень, висловити зауваження та пропозиції, оприлюднити власну редакцію проекту.

Також депутати прийняли за основу проект рішення про перейменування вулиці Павла Дибенка в Оболонському районі, вулиці Кіквідзе у Печерському районі, вулиці Котовського у Шевченківському та Подільському районах, вулиці Павлика Морозова (Оболонський район, селище Водогін), вулиці Профінтерну у Голосіївському районі, вулиці Миколи Скрипника у Солом’янському районі, вулиці Петра Шелеста у Деснянському районі, провулку Бакинських Комісарів у Дніпровському районі та провулку Шаумяна у Шевченківському районі.

Після обговорення голосування за нові назви вказаних вулиць відбудеться на наступному пленарному засіданні. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]