Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці побільшає вуличних лав

13 серпня 2020 року, 9:26

У столиці облаштують вуличні лави. Для реалізації цього проєкту проведено конкурс із залучення інвестора та визначено переможця. Ним стало ТОВ «Маркетинг компані». Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

За умовами конкурсу сто двадцять вуличних лав із рекламними носіями будуть розташовані в Подільському, Шевченківському, Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах міста Києва.

Замовником реалізації проєкту визначено Департамент міського благоустрою.

Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» забезпечило розробку та погодження в установленому порядку орієнтовних техніко-економічних показників, можливі передпроєктні пропозиції та пропозиції до умов конкурсу.

Реалізація проєкту спрямована на покращення об’єктів благоустрою, створення комфортних умов для відпочинку киян та гостей міста, залучення інвестицій в економіку Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]