Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці стартує безкоштовне онлайн-навчання із питань отримання житлово-комунальних послуг

02 лютого 2021 року, 13:23

У столиці стартує онлайн-проект «Про головне у сфері ЖКГ»,  який передбачає серію безкоштовних лекцій для киян на тему житлово-комунального господарства. Лекції проводитимуть фахівці навчального центру «Платформа комфорту» при комунальному концерні «Центр комунального сервісу» (ЦКС). Про це повідомляє ЦКС.

Уже 4 лютого відбудеться перша лекція, де всім охочим розкажуть про моделі договірних відносин між виконавцями ЖКП та споживачами, процедуру проведення зборів співвласників будинків, порядок розподілу обсягів спожитих комунальних послуг та поняття «абонентська плата».

Попит на онлайн-навчання пов’язаний зі змінами у нормативно-правовій базі, що регулює сферу житлово-комунального господарства. 

Безкоштовні заняття проводитимуть щочетверга.

Для участі у навчанні необхідно зареєструватися за посиланням: https://edu.cks.com.ua/rozklad-zanyat (обрати лекцію «Про головне у сфері ЖКГ»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]