Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці створили мережу багатофункціональних культурних центрів «Київський культурний кластер» – Ганна Старостенко

02 березня 2023 року, 17:17

У столиці створили мережу багатофункціональних культурних центрів «Київський культурний кластер», які зможуть генерувати новий культурний продукт для містян. Відповідне рішення підтримали депутати Київської міської ради.

Мережа буде створена шляхом зміни назви комунального підприємства «Київкінофільм» на «Київський культурний кластер» та внесення змін до його статуту.

«Таким чином, окремі кінотеатри, які закріплені за підприємством, будуть переформатовані та надаватимуть цілий комплекс послуг для вирішення культурних запитів населення. Ідеться про фахові консультації та інформаційну допомогу містянам, можливість користуватися приміщеннями та обладнанням для творчості, а також для навчання та спілкування. Буде враховано вікову, гендерну, соціальну складову населення. Тобто ми говоримо про новий стандарт надання культурних послуг та задоволення попиту населення на культурний продукт», – зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Вона наголосила, що підприємство масштабуватиме діяльність на різні соціально-культурні напрями, а «Київський культурний кластер» стане сучасною мережею, яка зможе залучати до співпраці українських та  іноземних партнерів і виробляти якісний культурний продукт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]