Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці створять автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг із паркування

31 січня 2019 року, 10:01

Для впорядкування та удосконалення надання послуг із паркування у столиці буде створено автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг із паркування. Про йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Комунальному підприємству «Київтранспарксервіс», яке визначено замовником послуг, доручено розробити технічні вимоги і завдання до автоматизованої системи, а також погодити їх із Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій.

Департамент транспортної інфраструктури має протягом чотирьох місяців підготувати проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про впровадження цієї системи та порядок її функціонування.

Нагадаємо, що торік столична влада реалізувала на аукціоні право обладнати парковки. Також цього року мають створити перехоплюючі паркінги біля станцій метро.

Загалом, торік уперше за 4 роки КП «Київтранспарксервіс» отримало прибуток у 5 млн грн. У столиці запрацювало 230 точок із продажу талонів на паркування, створено онлайн-карту паркувального простору, у центрі облаштовано 38 нових паркувальних кишень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]