Версія для людей із вадами зору

У столиці в рамках проекту «Чесна парковка» на трьох майданчиках запрацювали нові паркувальники

13 червня 2017 року, 13:14

У столиці в рамках проекту «Чесна парковка» на двох денних майданчиках запрацювали нові паркувальники. Також цього тижня змінилися локації, на яких проводиться громадський моніторинг. Про це повідомили в Антикорупційній раді при Київському міському голові.

Так, із 12 червня громадський моніторинг паркування проводиться на парковках за адресами:

  • вул. Володимирська, 50 (навпроти Національної опери України);
  • площа Івана Франка (навпроти Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка);
  • вул. Прорізна (від вул. Володимирської до вул. Паторжинського).

На двох паркувальних майданчиках (вул. Володимирська і площа Івана Франка) працюють нові паркувальники, відібрані за результатами конкурсу. Головними вимогами до кандидатів на зазначені посади були відсутність попереднього досвіду роботи паркувальником і проходження спеціального тренінгу.

Також із цього тижня громадські монітори посилили інформаційну компанію серед водіїв. На паркувальних майданчиках у рамках проекту серед водіїв розповсюджують інформаційні матеріали про способи безготівкової оплати за паркування.

Ініціатива реалізується в рамках проекту Інституту висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Нідерландів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua