Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці встановлять меморіальні дошки видатним українським вченим

26 травня 2023 року, 11:59

У Києві встановлять меморіальні дошки видатним українським вченим. Підписано відповідні розпорядження Київського міського голови.  Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій.

Зокрема, меморіальну дошку на честь видатного онколога Петра Олійніченка установлять на фасаді будівлі комунального некомерційного підприємства «Київський міський клінічний онкологічний центр», у якому він працював – на вулиці Верховинній, 69.

На честь українського видатного вченого в галузі оптики і лазерної фізики Марата Соскіна пам’ятний знак облаштують на фасаді будинку, в якому він проживав, – на Стратегічному шосе, 15.

Також на честь українського вченого-матеріалознавця, державного діяча, академіка Павла Кислого установлять меморіальну дошку на фасаді будівлі корпусу № 2 Інституту надтвердих матеріалів імені В. М. Бакуля Національної академії наук України, у якому він працював – на вулиці Автозаводській, 2.

Відповідні пропозиції було підтримано на засіданнях комісії з питань встановлення пам’ятних знаків у місті Києві.

Витрати, пов’язані з виготовленням і встановленням меморіальних дошок, буде профінансовано за позабюджетні кошти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]