Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці за вихідні проти COVID-19 вакциновано понад 8,2 тисячі людей, у тому числі понад 2,6 тисячі працівників освіти – Микола Поворозник

07 червня 2021 року, 10:22

У столиці за 5-6 червня проти COVID-19 вакциновано 8 262 людей, у тому числі 2631 працівник освітньої галузі. Зокрема, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, вакциновано 5048 людей, у неділю вакцинували – 2510. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Усього від початку масової вакцинації у Центрі вакциновано понад 8,5 тис. людей. Тільки цими вихідними щеплення отримали 5 048 людей. Вакцинувати таку кількість людей вдалося завдяки збільшенню кількості вакцинальних бригад та розмежуванню потоків: окрема черга для запрошених та окрема для тих, хто також записаний на вакцинацію у «Дії», але запрошення поки не отримав. Проте щеплення могли отримати більше охочих. Велику кількість часу займали ті, хто прийшов на щеплення без заключеної декларації з сімейним лікарем», – зазначив Микола Поворозник та закликав підписувати декларацію з сімейним лікарем до того, як іти на щеплення.

«Кілька років поспіль ми розповідаємо та переконуємо містян про необхідність визначитися та підписати декларацію з сімейним лікарем. Проте фактично залишається чимало людей, які досі не мають декларації з лікарем. У випадку з вакцинацією це подовжує час на процедуру з 7 до 30 хвилин. Крім того, без декларації немає можливості зробити відмітку про щеплення проти COVID-19. Тому, аби вакцинуватися могли більше людей, підпишіть декларацію перед тим, як іти на щеплення», – підкреслив Микола Поворозник.

Він також зазначив, що продовжують вакцинувати і працівників освітньої галузі.

«Із 2 червня у столиці розпочато вакцинацію працівників освітньої галузі вакциною Comirnati (Комірнаті) проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, наданою МОЗ. Для цього у кожному районі столиці на базі навчальних закладів створено 17 центрів вакцинації. Загалом у них вже щепили 13 935 працівників столичної галузі освіти, у вихідні ж вакцинували 2631 працівника», – повідомив Микола Поворозник.

Він наголосив, що Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру, працюватиме й в наступні вихідні.

Нагадаємо, щеплення роблять вакциною CoronaVac особам, які зареєструвалися на щеплення у додатку «Дія».

У Центрі вакцинації працюють 24 вакцинальні бригади, до яких входять реєстратор, лікар та медсестра. Усі медики пройшли спеціальне навчання.

Зауважимо, у Центрі створені усі умови для безпечного процесу вакцинації, а для надання екстреної медичної допомоги, якщо така знадобиться, чергує бригада «швидкої».

Третій день роботи Центру вакцинації проти СOVID-19

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]