Версія для людей із вадами зору

У столиці закінчилася весняна військова призовна кампанія

31 липня 2020 року, 16:26

За результатами весняної призовної кампанії 2020 року в Києві було призвано 603 особи. З них 600 відправлено до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань, а 3 громадянина відмовились виконувати військовий обов’язок. Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Спільно з Київським міським військовим комісаріатом та районними військовими комісаріатами, Київ виконав на 100% весняну призовну кампанію 2020-го року. 600 хлопців вже виконують свій військовий обов’язок і лише троє – відмовилися. Загалом весняний військовий призов пройшов успішно і ми вже почали співпрацю у рамках наступного, осіннього, призову», – зазначив Валентин Мондриївський.

Також він повідомив, що рішенням Київської міської призовної комісії 88 призовників отримали відстрочку від призову на строкову військову службу для вступу до навчальних закладів. Загалом не з’явилося на відправку до військ без поважних причин 109 призовників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua