Версія для людей із вадами зору

У столиці запровадять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою

21 липня 2016 року, 14:31

Для надання комфортних транспортних послуг у столиці запровадять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою, у трамваях на маршрутах №№ 4, 5 та автобусах №№ 59, 60, 61.

Такий квиток вартістю 6 гривень дасть можливість заощадити, адже вартість проїзду в електричці становить 4 гривні, а в трамваї і автобусі – 3 гривні, що в сумі перевищує вартість єдиного квитка.

«Сьогодні розглядається можливість більш глибокого інтегрування міської електрички до транспортної мережі столиці. Одним із вірогідних та доступних варіантів до моменту впровадження Подільського мосту та Подільсько-Вигурівської гілки метрополітену є  розвиток легкого рейкового транспорту – як альтернатива, що надасть можливість швидко та комфортно діставатись з лівобережжя до правобережжя міста», – зазначив директор  Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Придбати такий єдиний разовий квиток пасажир зможе в касі швидкісного трамвая або електрички. Скористатися ним можна для проходу турнікетною групою, оснащеною спеціальними електронними валідаторами для проїзду в міській електричці, а також трамваях №№ 4, 5 і автобусах №№ 59, 60, 61, які теж обладнані валідаторами для зчитування інформації.

Даний квиток надрукований на термо-папері,  яким при сплаті за проїзд проводиться подвійна валідація, та має систему захисту «свій-чужий», що унеможливлює повторне використання. Пасажири, які щоденно користуються міською електричкою, можуть придбати місячні проїзні квитки.

Впровадження даного квитка заплановано на кінець серпня-початок вересня 2016 року. Точну дату буде анонсовано додатково. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua